FAQ

1. Kdo jste?
Holka z Křivoklátu, co mají rády dřevo.
Více si můžete přečíst ZDE. 

2. Můžu si vaše výrobky někde osahat, vidět je na vlastní oči?
Ano, občas se objevujeme na trzích a designových akcích. Rozhodly jsme se ale, že na Dyzajn marketu nás už z osobních důvodů nepotkáte.

Facebook
Instagram

3. Dito, a co reklamace, vrácení zboží?
Ráda reklamaci vyhovím do 14 dnů od obdržení balíčku příjemcem. Položka se mi musí vrátit ve stejném stavu, ve kterém jste ji obdrželi.
Položku vám můžu buď vyměnit za jinou, nebo vrátit peníze. Zkrátka mi napište na ditazpolaku@gmail.com a spolu to vymyslíme co nejlépe.

Poštovné od vás k nám hradíty vždy vy, pokud není vada na naší straně.

Záruka spokojenosti
Pokazí-li se Vám brožka nebo se s ní něco nemilé stane, neváhejte nám napsat, rády Vám ji vyměníme.

4. Za jak dlouho mi přijde balíček?
Veškeré objednávky se snažíme vyřídit v rámci dvou týdnů, pokud se nám toho ale nakupí, může se doba dodání protáhnout až na tři týdny. U věcí na objednávku se doba dodání prodlužuje. Doba zaslání poštou je pak cca 3 dny (ale známe ČP), Zásilkovnou cca 2-3 dny, svoz děláme jednou týdně a to v úterý. 
Pokud na zásilku spěcháte, nechte nám u objednávky vzkaz a my se ji pokusíme přednostně vyřídit. Není ale v našich silách odeslat objednávku v pátek večer s doručením v pondělí.

5. Co když se moje zásilka ztratí/nikdy nepřijde?
Bohužel, jakmile dáme balíček z rukou, ztrácíme nad ním kontrolu.
Za ztráty při doručování balíčků neneseme odpovědnost – nebuďte na nás tedy prosím naštvaní, vše ale řešíme reklamací a následným novým zasláním. Pokud se Vám zdá doručení moc dlouhé, napište mi na ditazpolaku@gmail.com a já udělám vše proto, aby se to v dobrém vyřešilo.

6. Mám vlastní návrh a chtěl bych ho zrealizovat. Je to možné?
Ano! Minimální množství pro takovou objednávku je 5 kusů. Objednat jeden nebo dva kusy není možné. Napište mi na ditazpolaku@gmail.com, nebo skrz kontaktní formulář a spolu tomu dáme tvar.

7. Posíláte i do zahraničí?
Ano, zasíláme na Slovensko.

8. Můžu si na brož přikoupit krabičku?
Všechny drobné výrobky balíme do kraftových krabiček. Pokud je v objednávce více párů náušnic, dáváme je do krabičky spolu.

9. Jsme maturitní ročník a chceme sponzorský dar.
Bohužel, sponzorské dary nedáváme. Počet dotazů na dárek do tomboly bychom za týden nespočítaly na prstech ruky a raději než vybírat komu, nedáváme nikam. Myslíme si, že jsou mnohem důležitější věci, které bych měly podpořit než je ples školy.

10. Chci se kamarádit/spolupracovat.
Napište mi něco hezkého na ditazpolaku@gmail.com a půjdeme na pivo.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..