Když se má něco kazit, tak ať už pořádně

Aneb příspěvek o tom, jak jsem to před a přes svátky nezvládla a pokazilo se všechno co mohlo.

Přecenila jsem síly
Fakt nevím, co se mi na podzim honilo hlavou, když jsem se přihlašovala na markety. Dát si tolik akcí po sobě a na skoro každý víkend byla šílenost, kterou jsem při odesílání přihlášek neviděla a které jsem velmi brzo litovala. Nakonec jsem to odnesla nejen stresem, ale i zdravotně a zánět průdušek v polovině prosince mě neminul.

Špatně jsem odhadovala
Ano, byla jsem připravená, že o balíčky bude větší zájem, měla jsem předchystané skladovky, ale i přesto to nestačilo. Absolutně jsem přestala zvládat nával objednávek, které chodily, i přes jasnou informaci na webu o konci jejich přijímání, se vzkazy typu „Jeden balíček vás přece ještě nezabije, vždyť se tím živíte.“ I když jsem tomu dala maximum, pro mě samotnou bylo nemožné to stihnout.
A odpovídat na sprosté maily, protože objednávka odeslána v pátek nemůže přijít v pondělí, jsem nezvládla už ani psychicky.

S Mirkou nám to nevyšlo
Přát si vytvářet něco vlastního s někým, koho máte rádi, je trošku snové. Zvlášť když budoucnost nevidíte stejně. Představy vystřídá realita, Polak pro nás byl spíše důvod k hádce než k radosti. S Mirkou už nejsem spolu ani partnersky ani pracovně, jak to bude dál, netuším, ale myslím, že se blýská na lepší časy.

A když se má něco kazit, podělá se to v jednom měsíci, že jo.

Mrzí mě, že jsem vás zklamala, můj přístup se vám zdá neprofesionální a podobně. Snažím se dělat maximum, jen nedokážu dobře odhadnout své hrany a teď jsem přes ni přepadla a pád bolel. Nechci si to tímhle ospravedlňovat, jen mi přišlo fajn vám tohle napsat na rovinu. Mějte se mnou, prosím pěkně, ještě trpělivost.

Tak zas někdy, Dit

P.S. Jak se říká – Mohlo být hůř, mohlo ještě pršet (v prosinci spíše sněžit). Zase bude dobře!

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.