O tom, jak jsme začaly

Začátek
V létě se mi podařilo pádem z koně zlomit si lopatku. Bylo to nepříjemné a bolelo to. Horší však bylo, že jsem byla pohybově omezená a musela léto trávit doma.

IMG_20170527_154209IMG_20170603_191854

 

 

 

 

Abych se nenudila, začala jsem kreativně tvořit. Akvarely a centropeny na dotwork pro mě byly láska na první tah. Časem, jak se mi vracela funčknost ruky, jsem přesedlala na „vylepšování“ bytu. Za tu dobu nám přibylo podle Mirky až moc rámečků, krabiček na kapesníky a jiných dekorů. Skončila jsem u vyřezávání dřevěných obrázků; z bedýnek ze supermarketů jsem vytvořila jelena, kterým jsem ozdobila náš balkon pod prádelními šňůrami. Mirce se líbil a napadlo jí, že kdybych jej zmenšila, ráda by jej nosila na svetru.

22375230_10203915754289509_1650923709_oOkolí jej chválilo, já se dmula pýchou a než opadalo první listí, prodávala jsem je na sousedském blešáku.

Start
Bavilo mě to, a protože to na blešáku mělo úspěch, pokračovaly jsme v tom už s Mirkou spolu. Po večerech u vína jsme vytvářely naše nové kousky, k jelenům se přidali první medvědi, vlci a sovy. Řekly jsme si, že kdybychom si tím vydělaly třeba na jarní výlet, bylo by to tuze fajn.

„Jé, to je hezké! A můžu si to koupit i na webu?“
Čím dál více na nás padala tato otázka, a tak jsme jej udělaly. S pomocí přátel jsme před Vánoci spustily náš první e-shop.

Přítomnost
Spustily jsme nový, snad mnohem propracovanější, web. Stále rozšiřujeme nabídku, protože se každou chvilku nadchneme pro něco nového, a zlepšily jsme se, i když ty mouchy vychytáváme doposud.

Pomalu si nakupujeme nářadí, abychom si mohly udělat vlastní dílnu,, zatím však stále tvoříme ve „sdílené“ dílně a pak u nás doma u vína.
Je to náš koníček, a že nás v tom podporujete, je to nejlepší, co se nám mohlo stát.

Děkujeme.

Dita

P.S. Moje ruka už je taky v pohodě, i když si nerozepnu podprsenku.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..